Možnosti ubytování

Chatky dvoulůžkové

Ubytování vranovská přehrada - Camp Bítov - Chatky dvoulůžkové

Chatka je bez sociálního zařízení s parkovacím místem u chatky. Je vybavena malou ledničkou, polštáři a prošívanými dekami, včetně ložního prádla. V chatce je možnost přitápění(za poplatek). V sezoně je ubytování od soboty do soboty.

Další fotografie

Ubytování vranovská přehrada - Camp Bítov - Chatky dvoulůžkovéUbytování vranovská přehrada - Camp Bítov - Chatky dvoulůžkové
 

Chatky dvoulůžkové (s vařičem)

Ubytování vranovská přehrada - Camp Bítov - Chatky dvoulůžkové (s vařičem)

Chatka je bez sociálního zařízení s parkovacím místem u chatky. Je vybavena malou ledničkou, polštáři a prošívanými dekami, včetně ložního prádla. V chatce je vařič a základní bílé nádobí. V sezoně je ubytování od soboty do soboty.

Další fotografie

Ubytování vranovská přehrada - Camp Bítov - Chatky dvoulůžkové (s vařičem) Ubytování vranovská přehrada - Camp Bítov - Chatky dvoulůžkové (s vařičem)Ubytování vranovská přehrada - Camp Bítov - Chatky dvoulůžkové (s vařičem)
 

Chatky třílůžkové

Ubytování vranovská přehrada - Camp Bítov - Chatky třílůžkové

Chatka je bez sociálního zařízení s parkovacím místem u chatky. Je vybavena malou ledničkou, polštáři a prošívanými dekami, včetně ložního prádla. V chatce je možnost přitápění (za poplatek) a připojení na TV signál (6programů). V sezoně je ubytování od soboty do soboty.

Další fotografie

Ubytování vranovská přehrada - Camp Bítov - Chatky třílůžkové Ubytování vranovská přehrada - Camp Bítov - Chatky třílůžkové
 

Chatky čtyřlůžkové (jednopodlažní)

Ubytování vranovská přehrada - Camp Bítov - Chatky čtyřlůžkové (jednopodlažní)

Chatka je bez sociálního zařízení s parkovacím místem u chatky. Je vybavena malou ledničkou, polštáři a prošívanými dekami, včetně ložního prádla. V chatce je možnost přitápění (za poplatek). V sezoně je ubytování od soboty do soboty.

Další fotografie

Ubytování vranovská přehrada - Camp Bítov - Chatky čtyřlůžkové (jednopodlažní) Ubytování vranovská přehrada - Camp Bítov - Chatky čtyřlůžkové (jednopodlažní) Ubytování vranovská přehrada - Camp Bítov - Chatky čtyřlůžkové (jednopodlažní)
 
 

Chatky čtyřlůžkové (s vařičem)

Ubytování vranovská přehrada - Camp Bítov - Chatky čtyřlůžkové (s vařičem)

Chatka je bez sociálního zařízení s parkovacím místem u chatky. Je vybavena ledničkou, polštáři a prošívanými dekami, včetně ložního prádla. V chatce je vařič a základní bílé nádobí. V chatce je možnost přitápění (za poplatek) a připojení na TV signál (6programů) zdarma. V sezoně je ubytování od soboty do soboty.

Další fotografie

Ubytování vranovská přehrada - Camp Bítov - Chatky čtyřlůžkové (s vařičem) Ubytování vranovská přehrada - Camp Bítov - Chatky čtyřlůžkové (s vařičem)
 

4+1 lůžkový bungalov

Ubytování vranovská přehrada - Camp Bítov - 4+1 lůžkový bungalov

Bungalovy jsou čtyřlůžkové s možností přistýlky. S vlastním parkovacím místem . Jsou vybaveny sociálním zařízením (toaleta, umyvadlo, sprch.kout), ledničkou, kuchyňskou linkou s nádobím, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, TV, polštáři a prošívanými dekami, včetně ložního prádla. V bungalovu je možnost přitápění (za poplatek). V sezoně je ubytování od neděle do neděle.

Další fotografie

Ubytování vranovská přehrada - Camp Bítov - 4+1 lůžkový bungalov Ubytování vranovská přehrada - Camp Bítov - 4+1 lůžkový bungalov Ubytování vranovská přehrada - Camp Bítov - 4+1 lůžkový bungalov Ubytování vranovská přehrada - Camp Bítov - 4+1 lůžkový bungalov Ubytování vranovská přehrada - Camp Bítov - 4+1 lůžkový bungalov Ubytování vranovská přehrada - Camp Bítov - 4+1 lůžkový bungalov
 

Ubytování ve vlastních stanech a karavanech

Ubytování vranovská přehrada - Camp Bítov - Ubytování ve stanech a karavanech

Ubytování ve vlastních stanech a karavanech je možné na slunné travnaté louce s dostatečným množstvím elektrických přípojek. Oheň je možné si rozdělat u vlastního stanu. V campu je zbudováno 13 boxů pro obytné vozy a karavany s přípojkou vody, elektřiny a rozvodem TV.

Další fotografie

Ubytování vranovská přehrada - Camp Bítov - Ubytování ve stanech a karavanech Ubytování vranovská přehrada - Camp Bítov - Ubytování ve stanech a karavanech Ubytování vranovská přehrada - Camp Bítov - Ubytování ve stanech a karavanech Ubytování vranovská přehrada - Camp Bítov - Ubytování ve stanech a karavanech Ubytování vranovská přehrada - Camp Bítov - Ubytování ve stanech a karavanech
 

© 2012 Camp Bítov - ubytování vranovská přehrada | Všechna práva vyhrazena | Bednadesign.cz

Plocha pro stany Plocha pro karavany Chatky Lůžka v budově Bezbariérový přístup Toalety Sprchy Koupání Ohniště Pitná voda Teplá voda Psi Tenis Dětské hřiště Rybaření Restaurace Volejbal Jízdní kola